Az elmúlt egy évben több titkos játékkal is meglepte felhasználóit a Facebook Messenger fejlesztőcsapata. Február óta sakkozni, focilabdával dekázni és kosárra dobni is lehet az üzenetküldő alkalmazásban, és úgy tűnik, hogy ezek nem csak apró meglepetések voltak, hanem kísérletek is: mennyire szeretik a felhasználók?
Úgy tűnik, hogy nagyon, az Ubergizmodo információja szerint ugyanis a Facebook már teszteli a Messengerbe épített játékközpontot. Az oda gyűjtött minijátékokkal egyedül vagy az ismerőseink ellen indulva játszhatunk majd. A dolog igencsak előrehaladott állapotban van, a világszerte népszerű Candy Crusht is gründoló King.com által fejlesztett Shuffle Cats Mini nevű játékkal Új-Zélandon már próbálkozhatnak is a facebookozók.
Hogy az Instant Games névre keresztelt funkció pontosan mikortól válik elérhetővé, azt egyelőre nem lehet tudni, de a helyzet jelenlegi állása szerint könnyen lehet, hogy 2017 első felében már indíthatjuk is a játékokat.
Forrás: hvg.hu